Kupienie mebli to tylko połowa sukcesu, bo wtedy pojawiają się wątpliwości: „kto mi je przywiezie…” „przecież nie mieści się to w samochodzie…” „nie wyglądało to na takie duże…” itp. Już wtedy trzeba DZWONIĆ do MOVE AND GO!

Problem jak dowieźć do domu zakupione meble? Jest prawdopodobnie tak stary jak sklepy meblowe.

Pozornie z pomocą przychodzą dodatkowe usługi sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz. Jednak po pierwszej euforii, przychodzi szybkie sprowadzenie na ziemię. Czasami jest to bardzo bolesne, ponieważ słyszymy informację: oczywiście dowóz jest realizowany, ale… za 4 tygodnie. Kurtyna 🙂

W takiej sytuacji dochodzicie do wniosku, że zakup mebla to nie jest wcale taka prosta sprawa i tylko właściciele samochodów półciężarowych mogą sobie je kupić i umieścić w domu zaraz potem. Wszyscy inni mieszkańcy Szczecina i okolic muszą używać starych mebli jeszcze miesiąc po zakupie nowych.

Głowa do góry! ZADZWOŃ DO MOVE AND GO i zamów transport już na następny dzień albo nawet w ten sam dzień. Wystarczy jeden telefon i możemy umówić się pod określonym sklepem i odebrać zakupiony przez Ciebie mebel po czym zawieźć go pod wskazany adres.

Jeżeli trzeba możemy go również dodatkowo zabezpieczyć jeżeli nie ma odpowiedniego opakowania.

Takie opakowanie zajmuje tylko chwilę a pozwoli dodatkowo zabezpieczyć nasz ładunek. Wystarczy, że zajmą się tm profesjonaliści z Move An Go.

Masz pytanie to pisz: info@moveandgo.pl lub na fb i whatsapp.
Możesz też do nas zadzwonić pod nr 601444555 (od pn. do pt. w godz. 8:00-16:00).

#moveandgo #przeprowadzka #transport #Szczecin #pakowanie