Przeprowadzki to temat rzeka i każdy kto przynajmniej raz się przeprowadzał ma na ten temat swoje zdanie i swoje doświadczenia. Dlatego postanowiliśmy trochę tych swoich doświadczeń Wam przekazać.

Od czego zacząć?

To pytanie zawsze się pojawia, kiedy już wiemy, że to nieuniknione i musimy się przeprowadzić z jednego miejsca do drugiego.

 

Tu trzeba zawsze spokojnie pomyśleć i pamiętać o dwóch rzeczach:

 

  1. Co innego pakowanie naszego dobytku do różnych kartonów (które możecie je mieć razem z naszą usługą).

  2. A zupełnie inną sprawą jest zapakowanie tego do samochodu, którym to będziemy przewozić. Niezależnie od tego kto to będzie robił.

Dlaczego to jest ważne?

Po prostu oszczędzicie swój czas. Dlatego teraz rozpiszmy przykładową przeprowadzkę:

 

Przenosimy się z mieszkania w Szczecinie do domu w Dobrej. Niby nic prostszego, przecież będzie więcej miejsca 🙂 Czy aby na pewno?

Najpierw pakujemy swój dobytek, najczęściej w kartony. MoveAndGo posiada swoje kartowy, w które można precyzyjnie i bezpiecznie praktycznie wszystko zapakować. Musimy pamiętać o tym żeby zapakować kartony warstwami, w miarę możliwości najcięższe rzeczy na sam spód i lżejsze wyżej, ale jest jeszcze sprawa odpowiedniego wypełnienia. To, że zapakujemy odpowiednimi warstwami nie zawsze zabezpieczy nasze rzeczy, ponieważ będą mogły się przemieszczać i wtedy przy wnoszeniu lub wynoszeniu mogą się uszkodzić.

 

I tu z pomocą przychodzi – wypełnienie. MoveAndGo wypełnia kartony tzw. folią bąbelkową, która nie pozwoli przedmiotom w kartonie bezwładnie przemieszczać się i niszczyć. Tak robią zawodowcy 🙂 Dlatego MoveAndGo!

 

Czas na drugą część zadania. Pakujemy wszystko do samochodu, który zawiezie nasze rzeczy do nowego miejsca zamieszkania. I od czego zaczynamy? Od kolejności. Musimy sobie określić w jakiej kolejności będziemy nasz dobytek wyładowywać i wtedy zapakować go w odwrotnej kolejności auto. Tak trochę to skomplikowane, ale macie nas! Dlatego MoveAndGo!

 

 

Może macie swoje doświadczenia? Piszcie na info@moveandgo.pl za najlepsze historie mamy nagrody!